Slider

Spotkania dzięki którym budujemy relacje

Dzisiejszy wpis będzie miał nieco inny charakter. W mijającym tygodniu wziąłem udział w dwóch spotkaniach networkingowych. Biorą w nich udział przedsiębiorcy reprezentujący różne branże. Powodem dla których przychodzą, jest nawiązanie kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować nawiązaniem współpracy biznesowych.

We wtorek uczestniczyłem w spotkaniu w ramach Projektu Wspierania Przedsiębiorczości, które obywa się raz w miesiącu w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu oraz w Warszawie. Wtorkowe spotkanie w Warszawie odbyło się w hotelu Marriott.

Wczoraj z kolei wziąłem udział w Skrzydłach Sukcesu. Pomiędzy wystąpieniami prelegentów można było nawiązać ciekawe kontakty.

Jutro natomiast śniadanie Towarzystwa Biznesowego Warszawskiego. Przy śniadaniu można nawiązać ciekawe kontakty oraz wymienić się doświadczeniami. Czasami można wysłuchać krótkiego szkolenia, które może być przydatne w prowadzonej działalności.

Co mają ze sobą wspólnego te trzy wydarzenia?

W luźnej atmosferze można porozmawiać o swojej działalności i nie tylko. Można wymienić się wizytówkami i doświadczeniami. Nawiązują się dzięki temu relacje, które mogą zaowocować w przyszłości nawiązaniem współpracy biznesowej. Tworzy się dzięki temu określona wartość dodana.

OBNIŻAJĄ SIĘ KOSZTY UZYSKANIA INFORMACJI.

POZYSKIWANIE KONTAKTÓW I BUDOWANIE RELACJI DAJE WIELE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU TWOJEGO PRZEDSIĘBIORSTWA.

Na jednym z takich spotkań ktoś kiedyś powiedział, że networking i bezpośrednie nawiązywanie kontaktów biznesowych jest dobrym sposobem na kryzys.

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: