Wojciech Kryczek

radca prawny

Specjalizuję się w prawie budowlanym. Posiadam również doświadczenie w zakresie Ogólnych Warunków Kontraktu na Budowę dla Robót Budowlanych i Inżynieryjnych Projektowanych przez Zamawiającego FIDIC, które jest efektem pracy na stanowisku prawnika na jednym z kontraktów budowlanych.
[Więcej >>>]

Potrzebujesz umowy budowlanej? +48 602 646 586

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego
Wojciech Kryczek

ul. Aleja Jana Pawła II 94/96 lok. 12

42 – 218 Częstochowa

NIP: 894 270 13 62
REGON: 021426085

 

Tel.: +48 602 646 586

e-mail: biuro@kryczek-kancelaria.eu

www: kryczek-kancelaria.eu

******

Możesz się ze mną skontaktować również za pomocą poniższego formularza:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wojciech Kryczek Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego moich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności.

    Administratorem danych osobowych jest Wojciech Kryczek Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego z siedzibą w Częstochowie.

    Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@kryczek-kancelaria.eu.

    Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.