Slider

O mnie

Pamiętam okres, kiedy zdawałem maturę. Nie do końca wiedziałem, co chcę w życiu robić. W końcu zdecydowałem. Rozpocząłem studia na Uniwersytecie Wrocławskim oraz długą drogę do zawodu, który obecnie wykonuję. Minęły już dwa lata odkąd zacząłem prowadzić kancelarię, jako radca prawny. Dzisiaj mogę powiedzieć lubię to, co robię i sprawia mi to satysfakcję!

Często można usłyszeć lub przeczytać o nierzetelnych kontrahentach czy też o problemach przedsiębiorców z branży budowlanej. Sami przedsiębiorcy lub inwestorzy niebędący przedsiębiorcami nie mają najczęściej czasu i wiedzy, aby ustrzec się przed niebezpieczeństwami. Nie zdają sobie sprawy jak czasami niewiele potrzeba, żeby uniknąć błędów.

Wiedza i doświadczenie w takich gałęziach prawa jak prawo cywilne, prawo budowlane oraz prawo gospodarcze, umożliwiają mi pomoc i wsparcie dla inwestorów, wykonawców i podwykonawców. Moja kancelaria istnieje, aby wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Jeśli nie dzisiaj to z pewnością jutro zaczniesz budować dom i staniesz się inwestorem. Zatem prowadzę tego bloga abyś znalazł odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz zgłębił swoją wiedzę.

W czasie wolnym chętnie chodzę do kina, czytam lub słucham ulubionej muzyki.

Wojciech Kryczek