Wojciech Kryczek

radca prawny

Specjalizuję się w prawie budowlanym. Posiadam również doświadczenie w zakresie Ogólnych Warunków Kontraktu na Budowę dla Robót Budowlanych i Inżynieryjnych Projektowanych przez Zamawiającego FIDIC, które jest efektem pracy na stanowisku prawnika na jednym z kontraktów budowlanych.
[Więcej >>>]

Potrzebujesz umowy budowlanej? +48 602 646 586

Umowa o roboty budowlane – wzór (eBook) i wzór umowy o roboty budowlane

Wojciech Kryczek07 maja 20134 komentarze

Dzisiaj na blogu, pojawił się wzór umowy o roboty budowlane w eBooku Umowa o roboty budowlane Wzór. Do opublikowania wzoru posłużył eBook, który możesz pobrać. Przygotowany został zarówno pod kątem interesów inwestora jak i wykonawcy realizującego zlecenia budowlane. Umowa, którą umieściłem na blogu może wymagać przeróbek. Powinieneś ją dostosować do swoich potrzeb.

Sama umowa o roboty budowlane może mieć różny kształt. Wiele zależy od tego jak bardzo złożony jest np. zakres robót, wartość umowy. Sama procedura odbioru robót, może być bardzo szczegółowo uregulowana.

Myślę, że wzór umowy o roboty budowlane, który umieściłem na blogu będzie dla Ciebie przydatny. 🙂

We wstępie eBooka znajdziesz powody dla których umieściłem ten wzór umowy na blogu. Wzór umowy o roboty budowlane do pobrania, umieściłem z lewej strony bloga.

Ciekaw jestem czy masz jakieś doświadczenia związane z korzystaniem z takich wzorców umieszczonych w Internecie?

Wzór umowy o roboty budowlane

Trzeba opracować nowy wzór umowy o roboty budowlane

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 646 586
e-mail: biuro@kryczek-kancelaria.eu

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Wojciech Kryczek Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Wojciech Kryczek Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego z siedzibą w Częstochowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@kryczek-kancelaria.eu

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

{ 4 trackbacki }

Poprzedni wpis:

Następny wpis: