Slider

Witam na moim blogu

Od dawna czekałem na ten dzień kiedy opublikuję pierwszy wpis. Kilka miesięcy temu gdy pierwszy raz zobaczyłem blog prawniczy, zastanawiałem się czy sam mógłbym coś takiego prowadzić. Początkowo myślałem, że to jednak nie dla mnie. Zajęło trochę czasu zanim podjąłem decyzję o założeniu własnego bloga. Myślę, że tematyka związana z umową o roboty budowlane wypełnią istniejącą w tym zakresie lukę, jeśli chodzi o blogi.

Będę pisał nie tylko o zagadnieniach związanych z samą umową o roboty budowlane. Wpisy będą dotyczyły także innych tematów bezpośrednio lub pośrednio związanych z umowami o roboty budowlane.

Zapraszam wszystkich odwiedzających do udziału w dyskusji, do dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Kryczek Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Kryczek z siedzibą we Wrocławiu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@kryczek-kancelaria.eu.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Następny wpis: