Wojciech Kryczek

radca prawny

Specjalizuję się w prawie budowlanym. Posiadam również doświadczenie w zakresie Ogólnych Warunków Kontraktu na Budowę dla Robót Budowlanych i Inżynieryjnych Projektowanych przez Zamawiającego FIDIC, które jest efektem pracy na stanowisku prawnika na jednym z kontraktów budowlanych.
[Więcej >>>]

Potrzebujesz umowy budowlanej? +48 602 646 586

Witam na moim blogu

Wojciech Kryczek20 kwietnia 2013Komentarze (0)

Od dawna czekałem na ten dzień kiedy opublikuję pierwszy wpis. Kilka miesięcy temu gdy pierwszy raz zobaczyłem blog prawniczy, zastanawiałem się czy sam mógłbym coś takiego prowadzić. Początkowo myślałem, że to jednak nie dla mnie. Zajęło trochę czasu zanim podjąłem decyzję o założeniu własnego bloga. Myślę, że tematyka związana z umową o roboty budowlane wypełnią istniejącą w tym zakresie lukę, jeśli chodzi o blogi.

Będę pisał nie tylko o zagadnieniach związanych z samą umową o roboty budowlane. Wpisy będą dotyczyły także innych tematów bezpośrednio lub pośrednio związanych z umowami o roboty budowlane.

Zapraszam wszystkich odwiedzających do udziału w dyskusji, do dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami.

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Wojciech Kryczek Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Wojciech Kryczek Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Następny wpis: