Slider

Umowa o roboty budowlane – ebook

Pisząc dzisiaj chciałem Ci przypomnieć, że w blogu masz możliwość porania ebooka Umowa o roboty budowlane. Ebook ten zawiera krótkie wprowadzenie do wzoru umowy o roboty budowlane oraz link poprzez który możesz pobrać sam wzór umowy o roboty budowlane. Wzór ten opracowałem prawie trzy lata temu. Ebook wraz ze wzorem pojawił się w blogu w maju 2013r. – Umowa o roboty budowlane – wzór.  Po pewnym czasie nieco zmodyfikowałem ten wzór. Ebook Umowa o roboty budowlane został pobrany już ponad 20 000 razy, a ilość ta zbliża się do 30 000.

Ebook Umowa o roboty budowlane możesz pobrać klikając:

TUTAJ>>

 

a wzór umowy o roboty budowalne możesz pobrać bezpośrednio klikając:

TUTAJ>>

 

W blogu masz również możliwość pobrania innych ebooków:

Protokół odbioru robót, zawierający wzór protokołu odbioru robót możesz pobrać klikając bezpośrednio:

TUTAJ>>

 

Umowa dostawy, zawierający wzór umowy dostawy możesz pobrać klikając bezpośrednio:

TUTAJ>>

 

Wezwanie do zapłaty BIG, zawierający wzór wezwania do zapłaty BIG możesz pobrać klikając bezpośrednio:

TUTAJ>>

 

Wszystkie ebooki zostały także umieszczone po lewej stronie bloga obok tekstu, skąd możesz je pobrać. Realizując zlecenia budowlane zawierasz nie tylko umowę na roboty budowlane, ale i inne umowy.

Udanego wieczoru. 🙂

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Kryczek Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Kryczek z siedzibą we Wrocławiu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@kryczek-kancelaria.eu.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: