Wojciech Kryczek

radca prawny

Specjalizuję się w prawie budowlanym. Posiadam również doświadczenie w zakresie Ogólnych Warunków Kontraktu na Budowę dla Robót Budowlanych i Inżynieryjnych Projektowanych przez Zamawiającego FIDIC, które jest efektem pracy na stanowisku prawnika na jednym z kontraktów budowlanych.
[Więcej >>>]

Potrzebujesz umowy budowlanej? +48 602 646 586

Protokół odbioru robót – wzór

Wojciech Kryczek19 listopada 2013Komentarze (1)

Od dnia dzisiejszego możesz pobierać wzór protokołu odbioru robót. To już drugi eBook jaki pojawił się na blogu. Pierwszy to wzór umowy o roboty budowlane.

W przygotowaniach wzoru protokołu wykorzystałem doświadczenia związane z przygotowaniem takich dokumentów. Wzór ten może wymagać dostosowania do Twoich potrzeb.

Protokół odbioru robót jest ważnym dokumentem z punktu widzenia dowodowego. Potwierdza wykonanie lub niewykonanie robót, oddanie budynku. Można w nim umieścić także inne ustalenia jak np. związane z usuwaniem wad czy też obniżeniem wynagrodzenia w związku z ujawnieniem usterek.

Myślę, że warto o tym pamiętać.

Wzór protokołu odbioru robót umieściłem po lewej stronie bloga. 🙂

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Wojciech Kryczek Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Wojciech Kryczek Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 1 trackback }

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: