Slider

Spotkania dzięki którym budujemy relacje

Dzisiejszy wpis będzie miał nieco inny charakter. W mijającym tygodniu wziąłem udział w dwóch spotkaniach networkingowych. Biorą w nich udział przedsiębiorcy reprezentujący różne branże. Powodem dla których przychodzą, jest nawiązanie kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować nawiązaniem współpracy biznesowych.

We wtorek uczestniczyłem w spotkaniu w ramach Projektu Wspierania Przedsiębiorczości, które obywa się raz w miesiącu w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu oraz w Warszawie. Wtorkowe spotkanie w Warszawie odbyło się w hotelu Marriott.

Wczoraj z kolei wziąłem udział w Skrzydłach Sukcesu. Pomiędzy wystąpieniami prelegentów można było nawiązać ciekawe kontakty.

Jutro natomiast śniadanie Towarzystwa Biznesowego Warszawskiego. Przy śniadaniu można nawiązać ciekawe kontakty oraz wymienić się doświadczeniami. Czasami można wysłuchać krótkiego szkolenia, które może być przydatne w prowadzonej działalności.

Co mają ze sobą wspólnego te trzy wydarzenia?

W luźnej atmosferze można porozmawiać o swojej działalności i nie tylko. Można wymienić się wizytówkami i doświadczeniami. Nawiązują się dzięki temu relacje, które mogą zaowocować w przyszłości nawiązaniem współpracy biznesowej. Tworzy się dzięki temu określona wartość dodana.

OBNIŻAJĄ SIĘ KOSZTY UZYSKANIA INFORMACJI.

POZYSKIWANIE KONTAKTÓW I BUDOWANIE RELACJI DAJE WIELE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU TWOJEGO PRZEDSIĘBIORSTWA.

Na jednym z takich spotkań ktoś kiedyś powiedział, że networking i bezpośrednie nawiązywanie kontaktów biznesowych jest dobrym sposobem na kryzys.

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Kryczek Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Kryczek z siedzibą we Wrocławiu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@kryczek-kancelaria.eu.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: