Wojciech Kryczek

radca prawny

Specjalizuję się w prawie budowlanym. Posiadam również doświadczenie w zakresie Ogólnych Warunków Kontraktu na Budowę dla Robót Budowlanych i Inżynieryjnych Projektowanych przez Zamawiającego FIDIC, które jest efektem pracy na stanowisku prawnika na jednym z kontraktów budowlanych.
[Więcej >>>]

Potrzebujesz umowy budowlanej? +48 602 646 586

Spotkania dzięki którym budujemy relacje

Wojciech Kryczek23 maja 2013Komentarze (0)

Dzisiejszy wpis będzie miał nieco inny charakter. W mijającym tygodniu wziąłem udział w dwóch spotkaniach networkingowych. Biorą w nich udział przedsiębiorcy reprezentujący różne branże. Powodem dla których przychodzą, jest nawiązanie kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować nawiązaniem współpracy biznesowych.

We wtorek uczestniczyłem w spotkaniu w ramach Projektu Wspierania Przedsiębiorczości, które obywa się raz w miesiącu w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu oraz w Warszawie. Wtorkowe spotkanie w Warszawie odbyło się w hotelu Marriott.

Wczoraj z kolei wziąłem udział w Skrzydłach Sukcesu. Pomiędzy wystąpieniami prelegentów można było nawiązać ciekawe kontakty.

Jutro natomiast śniadanie Towarzystwa Biznesowego Warszawskiego. Przy śniadaniu można nawiązać ciekawe kontakty oraz wymienić się doświadczeniami. Czasami można wysłuchać krótkiego szkolenia, które może być przydatne w prowadzonej działalności.

Co mają ze sobą wspólnego te trzy wydarzenia?

W luźnej atmosferze można porozmawiać o swojej działalności i nie tylko. Można wymienić się wizytówkami i doświadczeniami. Nawiązują się dzięki temu relacje, które mogą zaowocować w przyszłości nawiązaniem współpracy biznesowej. Tworzy się dzięki temu określona wartość dodana.

OBNIŻAJĄ SIĘ KOSZTY UZYSKANIA INFORMACJI.

POZYSKIWANIE KONTAKTÓW I BUDOWANIE RELACJI DAJE WIELE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU TWOJEGO PRZEDSIĘBIORSTWA.

Na jednym z takich spotkań ktoś kiedyś powiedział, że networking i bezpośrednie nawiązywanie kontaktów biznesowych jest dobrym sposobem na kryzys.

 

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Wojciech Kryczek Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Wojciech Kryczek Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: