Slider

O prowadzeniu działalności gospodarczej w Radio Plus

W ubiegłym tygodniu, a dokładnie w środę 19 marca 2014r. o godzinie 20.00 byłem gościem dziennikarza i publicysty Marka Zająca w Radio Plus w programie Środek Tygodnia.

Razem ze mną gośćmi audycji byli członkowie Towarzystwa Biznesowego Warszawskiego: Paweł Musiał z Pracowni Rozwoju Biznesu oraz Paweł Wilski reprezentujący przedsiębiorstwo Kardiosystem.

W charakterze ekspertów omawialiśmy sprawy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce. Odpowiadaliśmy również  na pytania słuchaczy związane z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej.

Pytań było sporo, największe zainteresowanie słuchaczy wzbudziły sprawy związane z zakładaniem działalności, ZUS i składki oraz dofinansowanie działalności gospodarczej z funduszy Unii Europejskiej. 🙂

Audycję radiową możesz odtworzyć tutaj. 🙂

Pozdrawiam. 🙂

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Kryczek Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Kryczek z siedzibą we Wrocławiu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@kryczek-kancelaria.eu.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: