Wojciech Kryczek

radca prawny

Specjalizuję się w prawie budowlanym. Posiadam również doświadczenie w zakresie Ogólnych Warunków Kontraktu na Budowę dla Robót Budowlanych i Inżynieryjnych Projektowanych przez Zamawiającego FIDIC, które jest efektem pracy na stanowisku prawnika na jednym z kontraktów budowlanych.
[Więcej >>>]

Potrzebujesz umowy budowlanej? +48 602 646 586

O prowadzeniu działalności gospodarczej w Radio Plus

Wojciech Kryczek27 marca 2014Komentarze (0)

W ubiegłym tygodniu, a dokładnie w środę 19 marca 2014r. o godzinie 20.00 byłem gościem dziennikarza i publicysty Marka Zająca w Radio Plus w programie Środek Tygodnia.

Razem ze mną gośćmi audycji byli członkowie Towarzystwa Biznesowego Warszawskiego: Paweł Musiał z Pracowni Rozwoju Biznesu oraz Paweł Wilski reprezentujący przedsiębiorstwo Kardiosystem.

W charakterze ekspertów omawialiśmy sprawy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce. Odpowiadaliśmy również  na pytania słuchaczy związane z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej.

Pytań było sporo, największe zainteresowanie słuchaczy wzbudziły sprawy związane z zakładaniem działalności, ZUS i składki oraz dofinansowanie działalności gospodarczej z funduszy Unii Europejskiej. 🙂

Audycję radiową możesz odtworzyć tutaj. 🙂

Pozdrawiam. 🙂

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Wojciech Kryczek Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Wojciech Kryczek Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: