Wojciech Kryczek

radca prawny

Specjalizuję się w prawie budowlanym. Posiadam również doświadczenie w zakresie Ogólnych Warunków Kontraktu na Budowę dla Robót Budowlanych i Inżynieryjnych Projektowanych przez Zamawiającego FIDIC, które jest efektem pracy na stanowisku prawnika na jednym z kontraktów budowlanych.
[Więcej >>>]

Potrzebujesz umowy budowlanej? +48 602 646 586

Wschodnia Obwodnica Łodzi już przejezdna

Wojciech Kryczek21 lipca 20162 komentarze

Od lipca kierowcy mogą korzystać ze Wschodniej Obwodnicy Łodzi oraz odcinka autostrady A4 z Rzeszowa do Jarosławia. Wschodnia Obwodnica Łodzi przejezdna jest już od 1 lipca natomiast odcinek autostrady A4 z Rzeszowa do Jarosławia, został otwarty wczoraj. Wschodnią Obwodnicą Łodzi miałem okazję jechać już 1 lipca, kilka godzin po jej otwarciu dla kierowców. Jechałem z Warszawy do Wrocławia.

Przejazd można skwitować krótko:

KAPITALNIE!!!

Kto musiał jechać przez Łódź i tracić czas z tego powodu to wie o czym mówię. O komplikacjach wynikających z konieczności przejazdu przez Łódź pisałem w maju – Jak ominąć Łódź, Wschodnia Obwodnica Łodzi.

Przejazd z pominięciem Łodzi pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Z A2 zjeżdżałem na węźle Łódź-Północ a na eskę wjeżdżałem na węźle Łódź-Południe. Komfort psychiczny. Widać było jeszcze trwające prace przy obwodnicy. Przypuszczalnie dotyczyły one tego co nazywa się MOPami. W każdym bądź razie odczucia były pozytywne. 🙂 Otwarcie obwodnicy ułatwi też podróż dla jadących z południa Polski np. nad morze. W okresie urlopowym jak znalazł.

Pytaniem pozostaje jednak – jak długo będziemy jeździć za darmo Wschodnią Obwodnicą Łodzi?

W serwisach internetowych znalazłem informację, że najprawdopodobniej do końca 2018r. Na ile jest to sprawdzona informacja, tego nie wiem. Pobór opłaty może oznaczać korki na dojazdach do bramek.

Z kolei oddany do użytku odcinek autostrady A4 z Rzeszowa do Jarosławia oznacza, że można przejechać autostradą od granicy z Niemcami aż do granicy z Ukrainą. Tym odcinkiem jednak jeszcze nie jechałem. 🙂

Poniżej zdjęcie ze Wschodniej Obwodnicy Łodzi.

3a1

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Wojciech Kryczek Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Anna Koziołkiewicz-Kozak | Z obrączką czy bez 28 lipca, 2016 o 10:04

  Przeglądam sobie Lexmonitor, a tu takie dobre wieści biorąc pod uwagę, że w sobotę jedziemy z Gdańska na Morawy 🙂 Serdecznie pozdrawiam przedurlopowo!

  Odpowiedz

  Wojciech Kryczek 2 sierpnia, 2016 o 19:53

  Mam nadzieję, że podróż była szybka. Życzę udanego wypoczynku. Ja jestem jeszcze przed urlopem, a będę spędzał go nad naszym morzem. Pozdrawiam 🙂
  Wojtek

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Wojciech Kryczek Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: