Wojciech Kryczek

radca prawny

Specjalizuję się w prawie budowlanym. Posiadam również doświadczenie w zakresie Ogólnych Warunków Kontraktu na Budowę dla Robót Budowlanych i Inżynieryjnych Projektowanych przez Zamawiającego FIDIC, które jest efektem pracy na stanowisku prawnika na jednym z kontraktów budowlanych.
[Więcej >>>]

Potrzebujesz umowy budowlanej? +48 602 646 586

Wzór wezwania do zapłaty

Wojciech Kryczek13 kwietnia 2015Komentarze (0)

Od dzisiaj dostępny jest w blogu wzór wezwania do zapłaty. Wezwanie do zapłaty, które przygotowałem zawiera dodatkowo ostrzeżenie skierowane do dłużnika w którym informowany jest o możliwości wpisania go do rejestru dłużników Biura Informacji Gospodarczej (BIG).

Samo umieszczenie w wezwaniu do zapłaty, ostrzeżenia o wpisaniu  do rejestru dłużników BIG jest niewystarczające. Takie wezwanie do zapłaty, aby mogło stanowić podstawę wpisu do BIG, musi spełniać określone warunki formalne wynikające z ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych.

Wzór wezwania do zapłaty możesz pobrać klikając na eBooka:

Wzór wezwania do zapłaty

 

Po wzorze umowy o roboty budowlane, wzorze umowy dostawy oraz wzorze protokołu odbioru, wzór wezwania do zapłaty jest kolejnym eBookiem, którego możesz pobrać z mojego bloga. 🙂

money-256282_1920

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Wojciech Kryczek Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 comments… add one now }

  Leave a Comment

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Wojciech Kryczek Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Previous post:

  Next post: