Wojciech Kryczek

radca prawny

Specjalizuję się w prawie budowlanym. Posiadam również doświadczenie w zakresie Ogólnych Warunków Kontraktu na Budowę dla Robót Budowlanych i Inżynieryjnych Projektowanych przez Zamawiającego FIDIC, które jest efektem pracy na stanowisku prawnika na jednym z kontraktów budowlanych.
[Więcej >>>]

Potrzebujesz umowy budowlanej? +48 602 646 586

Wzory umów do pobrania

Wojciech Kryczek02 lipca 20183 komentarze

Kilka dni temu ruszyłem z nowym projektem dotyczącym wzorów umów. Uruchomiłem stronę internetową na której możesz pobierać wzory kontraktów oraz innych pism. Chociaż tematyka mojego bloga dotyczy umowy o roboty budowlane to w praktyce zawodowej zajmuję się przygotowywaniem i opiniowaniem wielu innych rodzajów umów. To skłoniło mnie do tego, żeby oprócz bloga uruchomić dodatkowy serwis internetowy, który będzie dedykowany nie tylko umowie o roboty budowlane. Oprócz wzorów umów znajdziesz tam także wzory innych dokumentów, jak np. wezwanie do zapłaty. Udostępnione wzory zastosujesz w swojej działalności gospodarczej. Będą Ci także przydatne w celach niezwiązanych z działalnością gospodarczą.

Wzory umów

Nowy portal gdzie znajdziesz wzory umów i innych pism, odwiedzisz klikając:

TUTAJ>>

 

Wzory umów

Wzory umów to przydatne narzędzia dla przedsiębiorcy i nie tylko dla niego.

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Wojciech Kryczek Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Iwona 9 lipca, 2018 o 18:09

  Dzień dobry
  Klika razy ściągałam już umowy z internetu. Musiałam robić poprawki w tym co ściągnęłam na moje potrzeby. Mimo to w dzisiejszych czasach gotowe wzory umów to dobre rozwiązanie. Dobrego dnia.

  Odpowiedz

  Wojciech Kryczek 9 lipca, 2018 o 21:24

  Dobry wieczór 🙂
  Pobrane wzory umów zazwyczaj należy zmodyfikować na swoje potrzeby. Niewiele jest chyba przypadków, że ktoś ściąga gotowy wzór jakiejś umowy i pasuje mu w 100%. Ze wzorów umów korzysta sporo osób. W każdym bądź razie życzę Ci na przyszłość Iwono powodzenia w przeredagowywaniu pobranych wzorów umów.
  Pozdrawiam
  Wojtek

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Wojciech Kryczek Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 1 trackback }

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: