Slider

Wzory umów do pobrania

Kilka dni temu ruszyłem z nowym projektem dotyczącym wzorów umów. Uruchomiłem stronę internetową na której możesz pobierać wzory kontraktów oraz innych pism. Chociaż tematyka mojego bloga dotyczy umowy o roboty budowlane to w praktyce zawodowej zajmuję się przygotowywaniem i opiniowaniem wielu innych rodzajów umów. To skłoniło mnie do tego, żeby oprócz bloga uruchomić dodatkowy serwis internetowy, który będzie dedykowany nie tylko umowie o roboty budowlane. Oprócz wzorów umów znajdziesz tam także wzory innych dokumentów, jak np. wezwanie do zapłaty. Udostępnione wzory zastosujesz w swojej działalności gospodarczej. Będą Ci także przydatne w celach niezwiązanych z działalnością gospodarczą.

Wzory umów

Nowy portal gdzie znajdziesz wzory umów i innych pism, odwiedzisz klikając:

TUTAJ>>

 

Wzory umów

Wzory umów to przydatne narzędzia dla przedsiębiorcy i nie tylko dla niego.

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Iwona Lipiec 9, 2018 o 18:09

Dzień dobry
Klika razy ściągałam już umowy z internetu. Musiałam robić poprawki w tym co ściągnęłam na moje potrzeby. Mimo to w dzisiejszych czasach gotowe wzory umów to dobre rozwiązanie. Dobrego dnia.

Odpowiedz

Wojciech Kryczek Lipiec 9, 2018 o 21:24

Dobry wieczór 🙂
Pobrane wzory umów zazwyczaj należy zmodyfikować na swoje potrzeby. Niewiele jest chyba przypadków, że ktoś ściąga gotowy wzór jakiejś umowy i pasuje mu w 100%. Ze wzorów umów korzysta sporo osób. W każdym bądź razie życzę Ci na przyszłość Iwono powodzenia w przeredagowywaniu pobranych wzorów umów.
Pozdrawiam
Wojtek

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Kryczek Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Kryczek z siedzibą we Wrocławiu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@kryczek-kancelaria.eu.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

{ 1 trackback }

Poprzedni wpis:

Następny wpis: