Slider

Projekty domów, projekty gospodarcze, projekty na potrzeby działalności gospodarczej i rolniczej

Projekty, Projekty domów, projekty gospodarcze, projekty na potrzeby działalności gospodarczej i rolniczej” to nowy eBook, który możesz od dzisiaj pobierać z mojego bloga. Nowy eBook znajdziesz po lewej stronie bloga pośród innych innych eBokoow lub klikając

PROJEKTY DOMÓW >>>

 

Nowy eBook Projekty, projekty domów … nie jest poświęcony umowie o roboty budowlane, ale projektom. Stworzyłem go właściwie z myślą o tych, którzy zastanawiają się nad zakupem gotowego projektu domu, ale nie tylko domu. Niewykluczone jednak, że jeśli nie myślisz jeszcze o nabyciu projektu to będziesz go potrzebował w niedalekiej przyszłości, niezależnie czy myślisz o budowie i projekcie domu jednorodzinnego, projekcie, projekcie domu parterowego, projekcie domu z poddaszem, projekcie domu drewnianego czy też projekcie domu na wąską działkę.

Projekty domów i nie tylko

Wspomniałem, że stworzyłem eBooka nie tylko z myślą o tych, którzy zastanawiają się nad zakupem gotowego projektu domu. Gotowy projekt możesz także nabyć jeśli szukasz projektu związanego z działalnością komercyjną. Dostępne są bowiem projekty biznesowe związane z działalnością gospodarczą. Możesz więc znaleźć gotowy projekt sklepu osiedlowego, dyskontu, hali produkcyjnej lub magazynowej, apteki, hotelu, pensjonatu, warsztatu samochodowego, domu weselnego, biurowca lub innego budynku handlowo-usługowego.

Planując budowę na potrzeby prowadzonej przez siebie działalności rolniczej lub agroturystycznej możesz także znaleźć ciekawy projekt gospodarczy. Projekt gospodarczy to np. projekt budynku gospodarczego, projekt stodoły, projekt stajni, projekt obory, projekt chlewni, projekt tuczarni albo projekt garażu.

Nowy eBook poświęcony projektom jest uzupełnieniem tematyki bloga. Zawarcie umowy o roboty budowlane poprzedza zdobycie projektu. Projekt stanowi bowiem część składową umowy o roboty budowlane. Przewidziany w umowie obiekt musi być wykonany zgodnie z projektem.

{ 8 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Radosław Styczeń 26, 2018 o 10:22

Witam, widzę, ze ma Pan fachową wiedzę, dlatego chciałbym się zapytać jaka jest średnia cena projektu domu i od czego ona zależy. Z góry dziękuję za odpowiedź 🙂

Odpowiedz

Wojciech Kryczek Styczeń 29, 2018 o 19:32

Dobre pytanie. Jednak chyba najlepiej na to pytanie odpowiedziałby projektant. Elementów kształtujących cenę jest sporo. Na pewno nasze osobiste wymogi mogą mieć wpływ na cenę. Marka danego projektanta też może kształtować cenę. Pod względem marki to chyba w każdej branży kształtuje ona cenę. Co do średniej ceny to prześledziłbym oferty celem porównania. 🙂
Pozdrawiam

Odpowiedz

Jolanta Luty 9, 2018 o 22:14

Akurat jestem w trakcie przygotowań do postawienia swojego własnego domu, ten e-book będzie mi w tym z pewnością pomocny. Dziękuję.

Odpowiedz

Wojciech Kryczek Marzec 19, 2018 o 23:37

Bardzo proszę i życzę powodzenia przy budowie domu.
Pozdrawiam
Wojtek

Odpowiedz

Kinga Lipiec 9, 2018 o 18:11

Nie myślałam, że są gotowe projekty na działalność gospodarczą. To przydatne, w sytuacji, gdy nie wiemy jak zaplanować przestrzeń.

Odpowiedz

Wojciech Kryczek Lipiec 9, 2018 o 21:28

Dobry wieczór.
Przyznam się, że mnie zaskoczyłaś tą uwagą. Wydaje się to oczywiste, a chyba nie każdy o tym pamięta. 😉
Pozdrawiam

Odpowiedz

Ania Lipiec 17, 2018 o 10:52

Z gotowymi projektami domów jest o tyle problem, że praktycznie zawsze będziemy chcieli coś jednak w nim zmienić. Choćby przesunąć ścianę. No i bez projektanta jednak się nie obejdzie. A wówczas cena np. z 2k skacze do 4. Dodając 2-3 mamy projekt indywidualny 🙂 Nie zmienia to faktu, że oferta na rynku gotowców jest tak duża, że warto czasem jednak skorzystać z tej opcji. Choćby dla inspiracji.

Odpowiedz

Wojciech Kryczek Lipiec 17, 2018 o 13:04

Trudno mi powiedzieć jaka jest praktyka wszystkich, czy też większości biur projektowych sprzedających przez internet gotowe projekty, ale część z nich umożliwia adaptację gotowych projektów do indywidualnych potrzeb klienta. Należałoby się więc wcześniej zapoznać z ofertą i możliwościami jakie daje dany sprzedawca gotowego projektu.
Pozdrawiam 🙂
Wojtek

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Kryczek Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Kryczek z siedzibą we Wrocławiu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@kryczek-kancelaria.eu.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

{ 1 trackback }

Poprzedni wpis:

Następny wpis: